O spoločnosti

IT  - CONNECT, s.r.o.

Špecializujeme sa na analýzu, plánovanie, implementáciu a podporu komplexných riešení, ktoré našim zákazníkom pomáhajú získať konkurenčnú výhodu a šetria náklady spojené s údržbou a správou ich IT infraštruktúry.

Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2011. Sme lídrom v kvalite poskytovaných služieb pre malé a stredne veľké podniky, čo potvrdzuje široké portfólio našich spokojných zákazníkov.

IČO: 46297138

DIČ: 2023323610

IČ DPH: SK2023323610

Sídlo

IT - CONNECT, s. r. o.
Kalinčiakova 7034/6 921 01 Piešťany

SK NACE

podľa účtovnej závierky:

62030 Činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva

podľa Štatistického úradu SR:

80200 Služby spojené s prevádzkovaním bezpečnostných systémov
 

Vízia:

Našou víziou je byť kompetentným, dôveryhodným a spoľahlivým technologickým partnerom. Za nás hovoria činy.
Zaisťujeme komplexné
IT riešenia pre
vaše podnikanie

 

Povedali o nás

 Prekonávali sme migráciu a zlučovanie podnikov vrámci dvoch spoločnosti. Pri migrácii nás IT-CONNECT zaskočili svojou pohotovou odozvou, spoľahlivosťou, precíznosťou a odhodlaním pomôcť v IT veciach. Sme nadmieru spokojní s danými službami.

Marek B.


 Spoločnosť u nás zavádzala Office 365 v plnej miere s implementáciou custom riešenia na sharepoint. Migrácia prebehla bez problémov a bez strát dát. Odporučil som danú spoločnosť hneď materskej spoločnosti, pričom budeme v najbližšej dobe podpisovať zmluvu o správe ITC prostriedkov.

Tomas M.


 Spoločnosť sa nám stará o IT prostriedky a infraštruktúru už 9 rokom. Implementovali nám v plnej verzii ESET riešenie, Office365 riešenie, virtualizovali nám server, riešili nám kompletne video server, zálohovanie a zabezpečenie štrukturovanej kabeláži a ďalšie služby, s ktorými sme nadmieru spokojný

Livia D.

IT connect logo