HIK-VISION videovrátnik

Čo potrebujete vedieť

1Čo potrebujem pre inštaláciu videovrátnika?
Potrebujete chráničky kde umiestnime štrukturovanú kabeláž, Potrebujete miesto, kde Vám umiestnime centrálne zariadenie pre napájanie všetkých komponentov.
2Čo obsahuje minimálna inštalácia?
Minimálna inštalácia video vrátnika od našej spoločnosti obsahuje vonkajšiu jednotku a vnútornú jednotku. Ďalej obsahuje napájanie, zariadenie, ktoré bude napájať dané jednotky.
3Je možné jednou vnútornou jednotkou ovládať viaceré dvere?
Áno, je možné ovládať priamo viaceré dverné jednotky. Je definovaná vždy ale hlavná jednotka, ktorá musí byť online.
4Aké dverné jednotky môžem použiť?
Môžeme Vám nainštalovať: - modul číselný kód - modul s čítačkou MIFARE
5Koľko trvá nainštalovať daný videovrátnik?
- Technická obhliadka / cenová ponuka do 2 prac.dní - Technický návrh / Obstaranie materiálu do 4 prac.dní - Inštalácia technológie 3 prac. dni /v závislosti od dĺžky štrukturovanej kabeláže, počtu prierazov, nastavení zariadení/
6Je možné otvárať a sledovať videovrátnik mimo domácnosti?
Ano, budete vidieť kto kedy zvoní a zvonil ako aj viete na diaľku otvoriť zámok.

Vymeňte klasický domový zvonček za video vrátnika, s ktorým možete monitorovať a spravovať vstup osôb do Vašej domácnosti. Okrem živého sledovania vám ponúkne aj nahrávanie záznamov s obrazom a zvukom, ako aj možnosť uloženia hlasových správ alebo zabezpečenie vstupu do domácnosti za pomoci PIN kódu, MIFARE karty alebo typického zvončeka.

Naše vchodové systémy Vám umožnia spoľahlivo a pohodlne komunikovať z obytných priestorov s návštevníkmi pri vchodovej stanici, prostredníctvom zvukového a obrazového prenosu. Všetky videovrátniky umožňujú ovládanie elektrického zámku vchodových dverí. Intuitívnym stlačením tlačidla na monitore viete jednoduchým spôsobom otvoriť dvere a návštevníkovi tak umožníte vstúpiť do obytného domu. Niektoré videokomunikačné systémy sú zároveň vybavené pamäťovým modulom, do ktorého sa zaznamenajú obrázky návštevníkov, ktorí Vás kontaktovali pri vyzváňacej stanici počas vašej neprítomnosti.

IT connect logo