Zabezpečovacie systémy

Výhody kamerového informačného systému:

  • vysoký prevenčný účinok kamerového systému na veľký počet potencionálnych páchateľov trestnej činnosti. Krádeže, vandalizmus, násilná trestná činnost, šikana
  • ochrana súkromného a firemného majetku ako aj osôb
  • možnosť dodatočného dohľadania udalostí v zázname, identifikácia páchateľa a jeho následné usvedčenie
  • 24 hodinový monitoring stráženého priestoru. Úplný  prehľad o tom, kto se pohybuje vo vašom objekte, alebo vašej firme
  • vzdialený dohľad pomocou internetového pripojenia cez váš mobilný telefón, alebo pc
  • nízke prevádzkové náklady
  • cenová dostupnosť

Spoločnosť Hikvision spúšťa sériu kamier EasyIP 4.0 a NVR, ktoré pomáhajú malým a stredným firmám maximalizovať bezpečnosť svojich prevádzok

Produkty EasyIP 4.0 sú postavené na H.265 + Smart kodeku spoločnosti Hikvision, ktorý znižuje požiadavky na šírku pásma a úložné kapacity až o 50% v porovnaní s H.265, čo prináša významné úspory IT pre malé a stredné podniky.

Ako ďalšia výhoda ponúka rad EasyIP 4.0 množstvo nových technologických inovácií, ktoré pomáhajú podnikom maximalizovať ich dohľad a bezpečnosť. Tie obsahujú:

Hikvision AcuSense - kľúčové výhody

Integrácia aplikácie Hikvision AcuSense do IP kamier EasyIP 4.0 a NVR, pomáha pri filtrácii falošných poplachov s presnosťou viac ako 90% a rýchlejšou reakciou na skutočné bezpečnostné hrozby. Hikvision AcuSense funguje tak, že detekuje ľudí alebo vozidlá a efektívne odfiltruje falošné poplachy vyvolané prirodzenými pohybmi, napríklad dažďom alebo listami. S automatizovanými svetelnými a zvukovými poplachmi, kamery Hikvision AcuSense tiež odradia potenciálnych votrelcov pred narušením bezpečnosti.

Okrem toho kamery Hikvision AcuSense ďalej zahŕňajú technológiu Hikvision "Powered by DarkFighter" s ultra nízkym osvetlením, ktoré poskytuje vynikajúci obraz pre dohľad dokonca aj v noci.  Powered by DarkFighter  technológia zaisťuje, že organizácie môžu účinne identifikovať a reagovať na bezpečnostné hrozby a poskytnúť skvelé videozáznamy v prípade narušenia bezpečnosti.

Ako doplnenie k Hikvision AcuSense ponúkajú NVR EasyIP 4.0 funkciu “rýchleho vyhľadávania podľa cieľa”, ktorá umožňuje bezpečnostným tímom rýchlo nájsť zábery v prípade bezpečnostného incidentu. To ušetrí veľa hodín pre tímy, ktoré by inak vyhľadávali zábery manuálne.

Hikvision ColorVu - kľúčové výhody

Kamery EasyIP 4.0 ColorVu využívajú teplé doplnkové osvetlenie a narozdiel od klasického infra prísvitu poskytuje jasný a farebný obraz aj v noci.

Objektívy ColorVu sú vybavené super-clonou, dosahujúci až F1.0, čo umožňuje prepustiť do objektívu viac svetla, aby sa zvýšil jas obrazu.

S jasnejším a farebnejším videom, kamery EasyIP 4.0 ColorVu podporujú ochranu proti narušeniu bezpečnosti vždy, keď sa to deje, cez deň alebo v noci.

Nové kamery EasyIP 4.0 ColorVu môžu byť spárované s jedným z NVR s technológiou  Hikvision AcuSense, aby sa minimalizovali falošné poplachy a zrýchlilo vyhľadávanie podľa cieľa.

Bezprecedentná bezpečnosť  pre malé a stredné podniky

Potrebujete pomoc pri zabezpečení objektu? Neváhajte a kontaktujte nás.

Ďalšie služby

IT connect logo