HIK-VISION kamerový systém

Čo potrebujete vedieť

1Kto môže inštalovať zabezpečovací systém?
Kamerový systém vie na Slovensku inštalovať jedine spoločnosť, ktorá má povolenie od ministerstva vnútra a previerku, ktorá povoľuje danej spoločnosti inštalovať dané zabezpečovacie zariadenia.
2Čo potrebujete per správnu inštaláciu kamerového systému?
-Je potrebná správna kabeláž, minimálne 5E alebo 6 či 6A -Pripojenie na internet dostatočne silné na streamovanie daného videa na Vaše mobilné zariadenia. -certifikát oprávňujúci Vás takéto zariadenia inštalovať -Kvalitné certifikované zariadenia
3Koľko Vás stoji jednoduché riešenie?
Príprava riešenia obnáša technická obhliadka priestorov, budov alebo pozemkov, návrh technického riešenia, samotná inštalácia, odovzdanie riešenia so zmluvou o technickej službe. Cena technického riešenia sa vždy odvíja od technickej náročnosti riešenia a typov kamier, ktoré používame vramci daného technického riešenia. Cena kamery pre situáciu začína niekde od 125,-eur bez DPH, cena nahrávacieho zariadenia začína niekde od 155,-eur bez DPH /riešenie bez úložiska/ Cena musí obsahovať taktiež samozrejme vybudovanie potrebnej infraštruktúry.
4Aké typy kamier existujú?
-Kamery do interierov -Kamery do exterierov -Tubusové kamery -Dome kamery -Nočný prísvit v závislosti od nasvieteneho priestoru -Termo kamery pre odpočet teplôt osôb v zóne -Prísvit pre kamerový systém
5Aké značky podporujume?
- HIKVISION - AVIGILON

Spoločnosť Hikvision spúšťa sériu kamier EasyIP 4.0 a NVR, ktoré pomáhajú malým a stredným firmám maximalizovať bezpečnosť svojich prevádzok

Produkty EasyIP 4.0 sú postavené na H.265 + Smart kodeku spoločnosti Hikvision, ktorý znižuje požiadavky na šírku pásma a úložné kapacity až o 50% v porovnaní s H.265, čo prináša významné úspory IT pre malé a stredné podniky.

Ako ďalšia výhoda ponúka rad EasyIP 4.0 množstvo nových technologických inovácií, ktoré pomáhajú podnikom maximalizovať ich dohľad a bezpečnosť. Tie obsahujú:

Hikvision AcuSense - kľúčové výhody

Integrácia aplikácie Hikvision AcuSense do IP kamier EasyIP 4.0 a NVR, pomáha pri filtrácii falošných poplachov s presnosťou viac ako 90% a rýchlejšou reakciou na skutočné bezpečnostné hrozby. Hikvision AcuSense funguje tak, že detekuje ľudí alebo vozidlá a efektívne odfiltruje falošné poplachy vyvolané prirodzenými pohybmi, napríklad dažďom alebo listami. S automatizovanými svetelnými a zvukovými poplachmi, kamery Hikvision AcuSense tiež odradia potenciálnych votrelcov pred narušením bezpečnosti.

Okrem toho kamery Hikvision AcuSense ďalej zahŕňajú technológiu Hikvision "Powered by DarkFighter" s ultra nízkym osvetlením, ktoré poskytuje vynikajúci obraz pre dohľad dokonca aj v noci.  Powered by DarkFighter  technológia zaisťuje, že organizácie môžu účinne identifikovať a reagovať na bezpečnostné hrozby a poskytnúť skvelé videozáznamy v prípade narušenia bezpečnosti.

Ako doplnenie k Hikvision AcuSense ponúkajú NVR EasyIP 4.0 funkciu “rýchleho vyhľadávania podľa cieľa”, ktorá umožňuje bezpečnostným tímom rýchlo nájsť zábery v prípade bezpečnostného incidentu. To ušetrí veľa hodín pre tímy, ktoré by inak vyhľadávali zábery manuálne.

Hikvision ColorVu - kľúčové výhody

Kamery EasyIP 4.0 ColorVu využívajú teplé doplnkové osvetlenie a narozdiel od klasického infra prísvitu poskytuje jasný a farebný obraz aj v noci.

Objektívy ColorVu sú vybavené super-clonou, dosahujúci až F1.0, čo umožňuje prepustiť do objektívu viac svetla, aby sa zvýšil jas obrazu.

S jasnejším a farebnejším videom, kamery EasyIP 4.0 ColorVu podporujú ochranu proti narušeniu bezpečnosti vždy, keď sa to deje, cez deň alebo v noci.

Nové kamery EasyIP 4.0 ColorVu môžu byť spárované s jedným z NVR s technológiou  Hikvision AcuSense, aby sa minimalizovali falošné poplachy a zrýchlilo vyhľadávanie podľa cieľa.

IT connect logo